Ankara Adaklik Koyun

Kurbanlik Koyun

Kurbanlik Koyun

Ankara’da Kurbana Uyan Yaşını Almış ve Herhangi Bir Yarası Olmayan Koyunlarımız Mevcut Olup İstediğiniz Zaman Gelip Görebileceğiniz Yerimiz Mevcuttur.

Ankara adaklık koyun

Adaklık koyun satın almak için alışveriş merkezine, veya Kızılay’daki dükkanlara gidemezsiniz. Adaklık kurban satın almak  şehir ortamında oldukça sıkıntılı bir iştir. Zira Ankara adaklık koyun satışı için elverişli ortamlara, şehir içinde sahip değildir. Bu sebepler bir sergileme alanı bulunmamakta ve ihtiyaç sahiplerinin hayvanlara ulaşması zaman zaman oldukça zor olmaktadır. İşte bu noktada devreye biz gireriz ve Ankara adaklık koyun ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak için çözümü hizmetinize sunarız.

Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde ve Ankara çevresindeki kırsalda yetişmiş, doğal ortamında beslenip büyümüş adaklık koyunlarımız, adak vecibenizi layığı ile yerine getirmeniz için size sunduğumuz üstün nitelikli hizmetimizdir. Ankara adaklık koyun yetiştiriciliği ve tedariği konusunda yıllardır faaliyet göstermekte olmamız sebebiyle, en uygun fiyatlı adaklık kurbanlara erişebilmekte ve geniş besicilik imkanlarımız sayesinde yüksek kapasitede üretim yapabilmekteyiz.

Ankara adaklık koyun ihtiyaçlarınızı gerek online kanallardan vereceğiniz siparişleriniz gerekse yerimize gelerek seçebileceğiniz biçimde sunabilmekteyiz. Kurbanlık koyunlarımız mandıra hayvanı olmayıp, kesim için uygun koşullara sahiptir. Dini teamüllere uygun biçimde sınıflandırılır ve kesimlerinde dinen hiçbir sakınca yoktur. En yüksek oranda et vermeleri için, doğru biçimde beslenmiş ve gezerek beslenmiş olmalarından dolayı etleri son derece lezzetlidir.  Ankara adaklık koyun ihtiyaçlarınız için yılın her ayı hizmet verip, kesim ve dilerseniz diğer hizmetlerimizle de işlemi kolaylaştırmak için hizmet veriyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilir, kurbanlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kurbanlık Koyun almak için Kısmet Adak ve Hayvancılık tarafından yetiştirilen ve bakılan hayvanları tercih etmeniz koyunun kurban olup olmaması sıkıntısından sizleri kurtararak içiniz rahat bir kurban ibadeti yapabilirsiniz. Hem ücretlerin makul olma avantajı hemde hayvanların sağlıklı ve kurbana uygun olarak yetiştirilmesi nefsinizin içinize bir kuşku düşmesini engelleyecek ve rahat bir şekilde kesim yapabilirsiniz. Her yıl on gün geriye gelen kurban bayramı tarihlerinin hicri ve miladi takvimlerin arasındaki farktan kaynaklandığını bilmenizi ister iyi bayramlar dileriz. Ayrıca yalnızca kurban bayram zamanlarında değil normal zamanlarda da başınıza gelecek herhangi müsibet ve belalara karşı Allah Rızası gözetilerek de kurban kesebilirsiniz. Bu insan hayatında önemli bir yere sahip olan bir ibadet ve belli yeterliliklere sahip insanların kurban bayramı zamanında kurban kesmesi de farz olan bir ibadettir.