Ankara Adaklik Koyun

Ankara adaklık

Ankara adaklık

Adak, yüzyıllardır kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olarak hayatımızın vazgeçilmez kültürel unsurlarındandır. Gerek İslam inancındaki Kurban ritüeli, gerekse, dileklerimiz yerine geldiğinde ihtiyaç sahiplerine iyilik yapma geleneğimizden dolayı hemen hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde adak adar, kesiğimiz kurbanları ihtiyaç sahiplerine dağıtırız. Ankara adaklık temini noktasında zorlu bir ortamdır, zira şehirselliğin en ciddi şekilde yerleştiği, canlı hayvan besiciliğinin mümkün olmadığı bir ortam olması sebebiyle, pek çok kanunu sınırlama kapsamında il çağında uygulanmakta insanların adaklık hayvanlara ulaşmaları neredeyse imkansız olmaktadır. Bu noktada biz size uygun çözümler sunmakta Ankara adaklık ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz. Kanuna uygun biçimde kurulu olan canlı hayvan merkezilerimizde besiciliğini yaptığımız hayvanlarımız yılın her ayında ve tabii kurban bayramı dönemlerinde artırılmış kapasitesi ile hizmetinizdedir.

Satışını yaptığımız havyalarımız gezerek ve doğal ortamında büyütülmüş, kesime uygun şartlara uygudur. Dini kaideler bakımından doğru seçilmiş ve kesiminde dini bir engel bulunmayan hayvanlarımıza en uygun fiyatlarla ulaşmanız için hizmet veriyor. Mümkün olan en uygun fiyatları sunuyoruz. Senelerdir sürdürdüğümüz Ankara adaklık satışı hizmetlerimizle çok sayıda müşterimize verdiğimiz dürüst hizmet sayesinde büyüyüp gelişen işletmemiz her zaman olduğu gibi gelecekte de sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Ankara adaklık ihtiyaçlarınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.  Dilerseniz telefonla bilgi alabilir veya Ankara adaklık satış merkezimizi ziyaret edip, kendiniz seçim yapabilirsiniz.